Předpovídání budoucnosti s Domingou

Hrací karty

Patřím mezi nejlepší kartářky v ČR a jsem doslova závislá na věštění všeho druhu. Lidí říkají, že mám nadpřirozenou schopnost v poznávání lidí a jejich duší. Samotné moje jméno Dominga je tajemné a magické, asi kvůli tomu mám takovéto schopnosti.

Mezi moje největší záliby patří labrador se jménem Don, se kterým se procházím a pozoruji lidi v parku - vím o nich naprosto všechno. Dokážu se díky svým schopnostem doslova dostat člověku pod kůži a dozvědět se o něm i naprosté detaily.

K magii a věštění všeobecně jsem se dostala shodou náhod a za posledních několik měsíců jsem ji absolutně propadla. Začala jsem předpovídat budoucnost jak z ruky, která o člověku prozradí naprosto vše. Dále předpovídám z koule, ale raději předpovídám budoucnost z lidské ruky, která je u každého jedinečná a dají se z ní předpovídat neskutečné věci.

Pohled do budoucnosti

Každý člověk se chce podívat do svoji budoucnosti a dokonale ji znát. Jsem schopná předpovědět co bude jak za jeden den, za jeden týden, ale také co se stane za jeden rok. Ano, moje schopnosti sahají až tak daleko a jelikož přistupuji ke keždému s jistým citem, jsem tohoto výsledku schopna.

Život je tvrdý a proto i já vždy říkám věci narovinu. Pokud za mnou někdo přijde s prosbou o věštění budoucnosti, ale chce znát pouze ty kladné věci, bohužel ho musím odmítnout, jelikož říkat jenom kladné nebo záporné věci je v rozporu s pravidly každého věštce.

Každý má právo vědět pozitivní věci o svém budoucím životě, ale jestli chce znát pozitivní, musí znát i negativní, bez toho by se věštění míjelo účinkem a magie by byla v rozporu s nepsanými pravidly.

Pohled do budoucnosti je díky magii a kouzlení o to lepší, jelikož jsou tyto obory spolu velice úzce spjaty. Ráda předpovím budoucnost i vám.

Cena hovoru je stanovena na 90Kč/min.

Spolupracuji

Horoskopy Výklad karet SMS Věštírna Věštírna Riana